>

Virtuālā pasaule un draudzība

Нравится
Patiess draugs nevar būt virtuāls, bet tas ir garīgs draugs.

Aizskārt atklātas tēmas internetā, runāt par personīgām lietām, atvērties un stāstīt personīgus datus par sevi vai savu adresi, tā ir liela kļūda…

Jo ir tādi kuri meklē «draugus», lai kaut ko no viņiem saņemtu vai lietotu.

Virtuālā pasaule un draudzībaEsi uzmanīgs no tā, lai «neslēptos» interneta draudzībā. To dara kompleksu dēļ, vai diskriminācijas dēļ skolā vai darbā, kad liekas ka neviens nesaprot… Neskaitot protams tos, kuri meklē draugus izklaidēm.

Internetā tu centies sevi parādīt tādu, kāds patiesībā neesi. Jā! Kad mēs lietojam internetu, lai sev radītu tādu statusu, kāds mums patiesībā nav, mēs citiem vārdiem sakot, ņemam virvi, lai rīt kārtos.

"Jauniešu Spēks Eiropa" līderis Gelson Luis

«Jauniešu Spēks Eiropa» līderis Gelson Luis

Nu ko? Slēpties interneta draudzībā, lai iegūtu neīstus draugus vai pārvarēt savas iekšējās vājības? Tad labāk vērsties pēc palīdzības.

Ko tev dod statuss ar 5000 draugiem simtiem «like» ja tad, kad tev kāds ir nepieciešams, neviens Tev nav blakus?

Atceries, ka patiess draugs nevar būt virtuāls, bet tas ir garīģs draugs (tāds kā Jēzus Kristus). Bet lai Viņš kļūtu par tavu draugu, Tev ir jāsāk domāt kā Viņš domā un tikai tad Tu varēsi uzvarēt atkarību no interneta.

«Beidzot vēl, brāļi, kas vien ir patiess, kas svēts, kas taisns, kas šķīsts, kas patīkams, kam laba slava, ja ir kāds tikums un ja ir kas cildināms, par to domājiet!» (Filipiešiem 4:8) 

UZDEVUMS ŠAI NEDĒĻAI

Šajā nedēļā tu domāsi kā lietot internetu. Izdzēsīsi no savoem kontaktiem visus nepazīstamos cilvekus un pievērsīsi uzmanību reālajām attiecībām.


google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ru

Paldies, ka iesniedzāt šo rakstu:

Добавить в Twitter

Mēs aicinām jūs pievienoties mums uz šādiem pakalpojumiem:


XHTML: Podes usar estas tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>