>

SHOW TIME FINĀLĀ

Нравится
Show Time ir talantu konkurss jauniešiem, gan ar skatuves pieredzi, gan bez tās. Tas ir konkurss kurā var piedalīties ikviens, kurš tic tam, ka viņam ir talants. Tas varbūt talants dziedāt, dejot, spēlēt kādu instrumentu, rādīt trikus vai jebkurš cits talants, kuru varbūt pat neviens iepriekš nav rādījis.

Uz konkursa finālu tika rīkotas dalībnieku atlases oktobrī, novambrī un decambra sakumā, lai noskaidrotu, kuri ir tie dalībnieki, kuri piedalīsies konkursa finālā, kurš norisināsies 19. decembrī. Un žūrijā būs tādi Latvijā zināmi cilvēki kā dziedātāja un TV CHAULA raidījuma vadītāja Santa Getmančuka (Santa Vintage) dziedātāja Laura Raila,dziedātājs Oskars Deigelis un studijas «Anima» vadītājs, mūziķis un mūzikas pedagogs Vitālijs Korabeļņikovs u.c.

Konkursa finālam ir izvirzīti 6 labākie dalībnieki, kuri cīnīsies par vērtīgām balvām. Labākais dziedātājs saņems dziesmas ierakstu bez maksas studijā «ANIMA», labākais dejotājs saņems iespēju bez maksas mācīties profesionālā deju studijā un būs vēl citas balvas.

Nepalaid garām, jo arī tiks noskaidrota arī skatītāju simpātiju balva, kuru iespaidot vari tieši tieši TU!!!

Tāpēc nenāc viens, ņem līdzi draugus un tiekamies 19. decembrī 16:00 NVO namā, Laimdotas ielā 42!

SHOW TIME FINĀLĀ

google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ru

Paldies, ka iesniedzāt šo rakstu:

Добавить в Twitter

Mēs aicinām jūs pievienoties mums uz šādiem pakalpojumiem:


XHTML: Podes usar estas tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>