>

Ronilda

Нравится
История жизни РонилдыJau kopš maniem pusaudžu gadiem es biju nelaimīga jauniete, katra diena priekš manis bija kā izacinājums, jo bija visāda veida problēmas – ģimenē, garīgajā un personīgajā jomā. 15 gadu vecumā man bija domas par pašnāvību, es gāju pa tiltu um plānoju, kā nolēkt.

Manās mājās bija daudz vardarbības, mans tēvs sita mani un manu māti, tādēļ mums vienmēr nācās atstāst savas mājas, lai ietu pie radiniekiem vai uz patversmi. Es staigāju pa ielu ar bailēm no mana tēva, jo viņš nēsāja līdzi divus nažus, lai mūs nogalinātu.

Man vienmēr bija šī pārliecība, ka Dievs ir, bet vienā dzīves brīdī šaubījos. Es meklēju prieku diskotēkās, un mūzika man deva dzīves sajūtu, bet diemžēl tas nebija nekas vairāk par ilūziju, jo tad, kad es atnācu mājās, situācija manā ģimenē tikai pasliktinājās.

Kad es sāku apmeklēt Jauniešu Spēku, sāku mazliet mainīties, bet vēl nebiju atdevusi savu dzīvi Dievam. Joprojām gāju uz diskotēkām, pat jūtot, ka tā nav mana vieta, es turpināju iet. Es satiku vienu cilvēku, ar kuru man bija attiecības. Viss izskatījās labi, bet tad pēkšņi, viņš sāka dīvaini uzvesties. Uzzināju, ka viņam bija depresija un viņš mēģināja izdarīt pašnāvību vairākas reizes, kā rezultātā viņam bija vēlēšanās izlēkt pa logu vai tiltu.

Diemžēl ar visu psihiatrisko ārstēšanos, kuru viņš saņēma, kādu dienu, kad viņš bija slimnīcā, brīdī, kad neviens nedomāja, viņš izskrēja loga virzienā un izlēca no ceturtā stāva. Mēģinājumā viņu apturēt skrēju, kamēr netiku ievanota ar krēslu, kurš atradās blakus logam. Tikai bija laiks, lai noskatītos, kā viņš nokrita uz zemes. Pēc šī notikuma sāku just to pašu, ko juta viņš, vienmēr, kad es gāju pāri tiltam vai atrados blakus logam, kāds spēks uzstāja, lai lecu. Kad es sapratu, vai nu dzīvība, vai nāve, es nolēmu atdot visu savu dzīvi Dievam, un kopš tā laika mana iekšiene izmainījās um arī mana ģimene pamazām sāka mainīties.

Šodien esmu brīvs un laimīgs cilvēks, kuram ir miers, manas attiecības ar tēvu ir mainījušās, vairāk nav vardarbības un starp mums visiem ir mīlestība.

Ronilda Lopes Monteiro, Luksemburga

google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ru

Paldies, ka iesniedzāt šo rakstu:

Добавить в Twitter

Mēs aicinām jūs pievienoties mums uz šādiem pakalpojumiem:


XHTML: Podes usar estas tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>