>

Par mums

Kas mēs esam?

 

Būt daļai no „Jauniešu Spēka”, tas ir brīnišķīgs veids kā sākt dzīvi uz pareizā ceļa.

Tev var būt briesmīga pagātne un pieļautas daudzas šausmīgas kļūdas, mēs ticam ka ir veids kā to visu izlabot. Tieši tāpēc „Jauniešu Spekā” var iesaistīties jebkurš jaunietis, neatkarīgi no nacionalitātes, sociālā stāvokļa vai finansiālām iespējām.

Tas nav par to, lai Tu būtu labāks par kādu citu, bet lai iemācītos izdarīt savu vislabāko, lai kas tas arī būtu. Un ar „Jauniešu Spēka” padomiem un iedrošinājumu, tu saņemsi visu kas ir vajadzīgs, lai tas Tev izdotos.

Vienalga vai tava lauciņš ir mūzika, deja, māksla vai sports! Runa ir par to, lai Tu iegūtu tos instrumentus, kas ir vajadzīgi lai sasniegtu tādu dzīvi, kādu Tu to gribi redzēt! Ir daudz dažādu projektu priekš tā lai Tu varētu sevi pilnveidot un nokļūtu virsotnē!

Mēs neesam kā citas jauniešu grupas, kuras grib, lai Tu vienkārši justos labi. Mēs gribam lai Tu justos labi, bet kas vēl svarīgāk — lai Tu darītu to, kas priekš Tevis ir labi! Tu kļūsi par nobriedošu un realizētu jaunieti, nākot un „Jauniešu Spēka” tikšanām.

Tad nu tā.. ja esi gatavs izaicinājumiem un pārmaiņām savā dzīvē, Tu esi laipni gaidīts „Jauiešu Spēkā”.

Tiekamies katru sestdienu 16:00

Uzzini vairāk pa telefonu  +371 25327732

 

Кто мы?

 

Быть частью «Силы Молодых» — это чудесная возможность, чтобы начать жизнь на правильном пути.

У Вас может быть ужасное прошлое, совершено множество страшных ошибок, но мы верим, что есть способ, как это всё исправить. Именно поэтому к «Силе Молодых» может присоединиться любой (ая) молодой (ая), независимо от национальности, социального или финансового положения.

Это не о том, чтобы Вы были бы лучше других, но чтобы научиться делать своё лучшее, чтобы это не было бы. И с «Силой Молодых» советами и поощрениями, Вы получите всё, что Вам будет необходимо, чтобы это получилось.

Неважно, если Ваше занятие — музыка, танцы, художество или спорт! Речь идёт о том, чтобы Вы получили то, что Вам необходимо для достижения такой жизни, какую Вы захотите! Есть много разных проектов для того, чтобы Вы могли бы развиваться и достичь высоты!

Мы не такие, как другие молодёжные группы, которые хотят, чтобы Вы просто чувствовали себя хорошо. Мы хотим, чтобы Вы чувствовали себя хорошо, но что важнее, это то, чтобы Вы делали то, что для Вас будет хорошо. Вы станете зрелым и реализованным человеком, приходя на встречи «Силы Молодых».

Итак, если Вы готовы к вызовам и переменам в вашей жизни, то Вы готовы присоединиться к «Силе Молодых».

Ждём Вас каждую субботу в 16:00.

Узнай больше по телефону +371 25327732.