>

Neīstais skaistums

Нравится
Neīstais skaistums

Tu rūpējies par sevi; iztērē daudz drēbēm, apaviem, aksesurāriem un matu līdzekļiem. Visi izsaka komplimentus, kad esi sabiedrībā, bet joprojām esi neapmierināta. Tu vienmēr meklē kaut ko vairāk, bet šis “kaut kas” nekad nepienāk. Tavi vārdi kļūst tukši un tavas acis ir bez mirdzuma.

Tu jautā sev: Ko vēl es varu izdarīt?  Kur ir rezultāts no tā, ko es investēju sevī? Kāpēc esmu vēl joprojām neapmierināta? Vai tu zini kāpēc tu tā jūties?

Tas ir tāpēc, ka tavs skaistums ir «neīsts». Kāpēc tu esi viena persona mājās, cita skolā un vēl cita kad tu esi ar draugiem? Tu esi «neīsta» iekšienē. Tavs “es” ir bojāts, ir skumji… un tas atspoguļojas ārpusē.

Tu vari ieguldīt daudz sava ķermeņa kopšanā, izskatā, savā tēlā, bet aizmirst to, ka visas šīs lietas ir pārejošas un kādu dienu tu kļūsi vecāka jeb vai tu domā, ka vecums nepanāks tevi?

Ieskaties dziļi sevī un atrodi savu patieso identitāti. Rūpējies par savu iekšējo “es”, piedod un mīli, lai tu varētu baudīt savu reālo skaistumu, kas nāk no iekšienes uz ārieni.

Tu sapratīsi, ka esi daudz skaistāka, nekā tu domā par sevi, un tavs skaistums nav atkarīgs no “meikapa” vai apģērba, ko tu valkā. Cilvēki pamanīs tevi nevis tāpēc, ka tu gribi izrādīties, bet tāpēc, ka tu dabiski mirdzi.

Nākamnedēļ es runāšu vairāk par to.

Antonia Alencar.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ru

Paldies, ka iesniedzāt šo rakstu:

Добавить в Twitter

Mēs aicinām jūs pievienoties mums uz šādiem pakalpojumiem:


XHTML: Podes usar estas tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>