>

MELITA — Mana dzīve izmainījās pilnībā!

Нравится
Melita2Mani sauc Melita! Jau no bērnības es biju noslēgta un agresīva. Manī bija pastāvīgas bailes, un kad kāds tuvs cilvēks nomira, manī sākās panika, jo likās ka šis cilvēks mani vajā.

12 gados es sāku smēķēt un 15 gados sāku lietot alkoholu. Brīdī, kad atnācu uz „Jauniešu Spēku” es dienu dienā lietoju narkotikas jau apmēram pus otru gadu. Es katru dienu izsmēķēju 6 marihuānas kāšus un pieņemu 4 – 6  gramus kokaīna. Lietoju arī tādas narkotikas kā speeds, ekstazi u.c.

Caur šīm atkarībām es gribēju aizpildīt to tukšumu, kas bija iekšā manī un aizbēgt no sevām bailēm un kompleksiem, bet rezultāts bija pretējs – mana dzīve gāja tikai uz leju, un arvien vairāk parādījās sajūta, ka ne uz ko neesmu spējīga un neesmu nevienam vajadzīga. Staigāju melnās drēbēs un vienmēr skatījos uz zemi. Pastāvīgi bija domas par nāvi. Aizgāja līdz tam, ka vairākas reizes mēģināju izdarīt pašnāvību, bet vienmēr man laimīgā kārtā tas neizdevās.

Šodien, pateicoties „Jauniešu Spēka” darbam esmu pavisam cits cilvēks. Esmu brīva no atkarībām un manī vairs nav tukšuma un domas par pašnāvību. Esmu jauniete, kura iemācījās cīnīties ar problēmām un kurai ir mērķis. Esmu laimīga un mana dzīve iet uz augšu.

 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ru

Paldies, ka iesniedzāt šo rakstu:

Добавить в Twitter

Mēs aicinām jūs pievienoties mums uz šādiem pakalpojumiem:


XHTML: Podes usar estas tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>