>

Maksims – Man noticēja!

Нравится
Mani sauc Maksims. Kādreiz es biju jaunietis bez mērķa, es neticēju sev, manī iekšā bija tukšums un šo tukšumu es centos aizpildīt ar dažādām atkarībām jau no pašas bernības. Es no sešiem gadiem kopā ar „draugiem” sāku pīpēt cigaretes, 14 gados kopā ar viņiem es sāku dzert alkoholu, tad 16 gados es sāku lietot zālīti un pēc kāda laika jau bija stiprākas narkotiskās vielas kuras es lietoju periodiski.

Biju atkarīgs arī no azarta spēlem, aparātos es atstāju vairāk kā nopelnīju. Es domāju, ka tas viss aizpildīs manu tukšumu, bet tukšumu ar to aizpildīt nevarēju. Viņš tikai kļuva arvien dziļāks un dziļāks. Dēļ atkarībām es biju nervozs un nevarēju sevi savaldīt, bija sliktas attiecības ar vecākiem un pasliktinājās veselība.

Kad es atnācu uz „Jauniešu Spēku”, satiku cilvēkus kuri noticēja, ka man viss var izdoties, kuri iemācīja kā izklaidēties bez atkarībām, kuri motivēja un visās lietās pālīdzēja man pieņemt pareizus lēmumus. Patecoties šim darbam un šiem cilvēkiem, es noticēju sev un šodien esmu brīvs no atkarībām, man ir mērķi pēc kuriem es tiecos, un redzu ka viņi soli pa solim īstenojas manā dzīvē.

Atnāc arī tu, jo mēs tev ticam!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ru

Paldies, ka iesniedzāt šo rakstu:

Добавить в Twitter

Mēs aicinām jūs pievienoties mums uz šādiem pakalpojumiem:


XHTML: Podes usar estas tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>