>

Fināls futbola turnīram «Izmani Savu Domāšanu»

Нравится
25. jūlijā noslēdzās futbola turnīrs «Izmaini Savu Domāšanu», kurā savā starpā sacentās jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām. Pirmo vietu saņēma FK Rīga spēlētāji, otro - komanda «Krasavčiki» bet trešo FK Svētciem. Patiesībā jau katrs, kurš atnāca un piedalījās jau ir uzvarētājs, jo tā vietā, lai sēdētu mājās, izvēlējās šo dienu pavadīt sportiskā garā.

Jauniešiem bija iespēja arī dzirdēt motivējošu vārdu par to, ka mūsu izvēlēm ir jābūt izdarītām nevis pēc sirds, bet ar prātu, apzinoties to ka ir lietas, kuras nesīs mūsu dzīvē pozitīvas sekas, tāpat kā ir lietas un izvēleas, kuru sekas ir degradējošas.

Vasaras sportiskās aktivitātes nav beigušās un 8. augustā jaunieši tiksies Grīziņkalnā, lai piedalītos Questā!

Gaidam arī Tevi! Vairāk informācija pa tel.: 25327732

25 июля завершился футбольный турнир «Измени Своё Мышление», где между собой соревновались молодые из разных городов Латвии.

Первое место заняли игроки ФК Рига, второе — команда «Красавчики», но а третье — ФК Светсиемс. На самом деле, каждый, кто пришел и принял участие, уже победитель, так как вместо того чтобы сидеть дома, принял решение провести этот день в спортивном духе.

Также молодые услышали слово мотивации о том, что мы должны делать выбор не по сердцу, а по разуму, осознавая то, что есть выборы, которые принесут хорошие, позитивные последствия, и также есть выборы, которые несут последствия деградации.

Летние спортивные активности ещё не закончились, 8 августа молодые встретятся в парке Гризинькалнс, чтобы участвовать в Квесте!

Ждём и Тебя! больше информации по тел: 25327732
google.com bobrdobr.ru del.icio.us memori.ru moemesto.ru

Paldies, ka iesniedzāt šo rakstu:

Добавить в Twitter

Mēs aicinām jūs pievienoties mums uz šādiem pakalpojumiem:


1 Комментарий

  1. Melita:

    Prieks ka tomēr jaunieši vēlas piedalīties dažādos pasākumos un vēl jo vairāk ja tas notiek caur Jauniešu Spēka grupas organizācijām. Šī diena bija superīga,laiks,cilvēki,azartiskums viss kopā veidoja vienotu komandu :)

XHTML: Podes usar estas tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>